Лікувальна база


Готель РеВіта має власне «Лікувальне відділення».

Відділення надає послуги спрямовані на загальне оздоровлення організму. Лікувальна база  забезпечена усім необхідним обладнанням, щоб забезпечити процедури водолікування та фізіотерапії.

Водолікування (гідротерапія) – застосування прісної води в лікувальних і профілактичних цілях. Водолікування – один з розділів фізіотерапії. У широкому сенсі термін «водолікування» включає і використання з лікувально-профілактичними цілями мінеральної води, зване бальнеотерапією.
Лікувальні властивості прісної і мінеральної води відомі з давніх-давен і згадуються ще в індійських Ведах. Піфагор, Гіппократ, Асклепіад, Авіценна, Антоній Муса (лікар Октавіана) використовували ці знання для лікування багатьох захворювань.
По області впливу методики водолікування бувають загальні (на всю поверхню тіла) і місцеві (напівванни, на кінцівки, певні зони і області, проекцію внутрішніх органів, умивання).

Завдяки високій теплоємності і теплопровідності, а також вираженою здатністю розчиняти гази і солі, вода надає наступні види впливу на організм: температурне, хімічне та механічне.

Відділення надає такі медичні послуги:

Після консультації у лікаря Вам можуть призначити такі процедури як: душ-масаж (підводний, комбінований підводний), оздоровча ванна (мінерально-перлинна, перлинна-йодобромна, перлинно-бішофітна, мінеральна, перлинна чи йодобромна ванни), масаж (урологічний, загальний),  суха вуглекислотна ваннафітокиснева пінка, ультразвукова терапія чи магнітотерапія.


Лікувальна база

Забронювати номер