SPA

Гості  готелю РеВіта мають можливість  відвідати наш СПА центр.

У СПА центрі Ви зможете скористатись широким спектром послуг, відчуєте майстерність та високий професіоналізм наших майстрів, завдячуючи чому турбота про Ваші здоров’я та красу принесе Вам не лишень користь, але і мере позитивних емоцій та задоволення.

Процедури омолодження SPA з лікувальним ефектом допоможуть Вам відволіктися від напруженоості та повсякденної суєти.

У сучасному, широкому, розумінні SPA – це процедури для оздоровлення організму, в яких використовується вода у всіх її проявах – від обгортання морськими водоростями і сольових пілінгів до термальних ванн. Але СПА сьогодні – не тільки і не стільки косметологічна процедура, скільки цілий ритуал, спрямований на звільнення від шлаків, омолодження і поліпшення стану шкіри, активізацію обмінних процесів в організмі в цілому.

Готель РеВіта пропонуєВам СПА процедури для обличчя і тіла, такі як: інфрачервона сауна, обгортування тіла, пілінг тіла, пресотерапія, загальний масаж (спини, комірцевої зони, ніг, рук, стоп, голови), антицелюлітний масаж, медовий масаж, лімфодренажний масаж, загальний тонізуючий чи розслабляючий масаж, також Ви можете замовити масаж для дитини.


SPA

Забронювати номер